Jóga pro zdravá záda a silný střed těla

Od úterý 2.10. pořádáme v rámci klubu každé úterý jógu pro zdravá záda a silný střed těla pro dospělé. Lekcí nás provede naše milá kamarádka Mirka Bedrníčková, zkušená lektorka jógy (mezinárodní certifikát Yoga Alliance RYS200, mezinárodní certifikát Yin yoga u Yoga Alliance).

Lekce jógy (Hatha yoga) začíná vždy relaxací a přes průpravné cviky se přejde k ásanám (pozicím), kdy se důraz klade na dech, správnost provedení a výdrž v každé pozici. Mezi pozicemi jsou zařazovány krátké pauzy pro zklidnění, kdy pozice doznívá a zvyšují se její účinky. Součástí každé lekce jógy bývá i závěrečná relaxace.

Je vhodné téměř pro každého bez ohledu na věk a tělesnou kondici. Lekce budou zaměřeny na zpevnění středu těla, zádových svalů a protažení zkrácených svalových partií těla.

Dospělácká jóga: každé úterý od 19:30 do 20:30 (v případě zájmu i od 18:30 do 19:30)

Zaváděcí cena je 130 Kč/lekce/osoba (bez rozdílu věku).

První hodiny proběhnou v úterý 2.10. od 19:30 v tělocvičně horolezecké stěny Free Solo (2. sportovní patro nad restaurací), Donovalská 1662, Praha 11. S sebou si vemte pohodlné oblečení (tričko, tepláky, cvičí se na boso), pití, chuť protáhnout se, úsměv na tváři. Podložky jsou v tělocvičně k dispozici.

Budeme rádi, když se přijdete podívat a protáhnout si s námi svá ztuhlá těla. Prosíme, potvrďte účast na mobilu 604 357 300, e-mailu: irca@karatekakao.cz, Irena Knotková.