IMG_2598

Už je to 14 dní, co jsme s Láďou oslavili jeho narozeniny, ale myslím si, že si jeho oslava zaslouží připomenutí :)

Nebudu tu moc psát a spíš nechám promlouvat fotky. Videa se nahrávají, budou později :) Tím i díky našemu dvornímu kameramanovi Járovi :)

No a kde to všechno začalo? Kde jinde než v hlavě našeho kulturního referenta Petra. Co dát Láďovi k narozkám? Něco originálního? No není nic lepšího, než si potrénovat v Kakao dojo s přáteli. A tak slovo dalo slovo, telefonát telefonát a mail dal mail. A tak jsme se v neděli 12.4. sešli všichni v dojo. A čekali na Láďu, který sice tušil, že na něj něco chystáme, ale jinak byl dost v klidu. Přišel na stěnu, dal si své obligátní kafíčko a my už tam mezitím čekali. Připraveni na trénink. A že nás bylo. Prostě jsme mu naplnili dojo.

No a Láďa nevěda ničeho se jde převléci do šatny. Dává na sebe kimono a slyší, že ve sprše se něco děje. Hmm asi je tu něko dřív. Ale nikdo nevylézá. Tak to šel zkontrolovat. Prostě to bylo nějaký divný a koho že tam najde? Schovanýho Růžu, který už to nestihl přeběhnout do doja a schoval se tam, aby ho Láďa neviděl. No chápu, že v tu chvíli asi Láďa netušil jako Vo co de… A co teprv, když dorazil do doja?

 11. DAN Kakao

Co k tomu říct? Snad jen, že do doja vešel jako 2. DAN JKA a odešel jako 11. DAN Kakao. To byl ale hergot skok :) Prostě kdo umi, umi.

IMG_2229

No a pak už to jelo. Sice tam byly takové ty náznaky: „Hele Láďo, máš ty narozky, jdeme na pivo, ne? Prdíme na to.“ Ale když je plný dojo, tak je plný dojo. Prostě se jde makat. Vojín si vzal rozcvičku, jako obvykle, nějaký to protažení. Asi nejvíc si to začal užívat náš nový ženský kata tým. Naše nová soutěžní naděje. Ještě, že nemůžou na Pražský pohár 2016 (Bo jsme Ostrava, p…), jinak by to tam rozsekaly.

IMG_2252

A jdeme do plnejch

Láďa si to jako novopečený 11. DAN náležitě užíval.

Někdy šlo i do tuhého. To, když dostaly slovo karatistky. Amazonky.  Krev cákala až do třetí řady. Holky se toho ujaly ve vší parádě. Asi nějaké nevyřízené účty :)

Naučili jsme se nový karlovarský zvyk

Růža nás naučil takový milý zvyk. Když má u nich někdo v Karlových Varech narozeniny, tak na konci tréninku ho prostě zkopou. Krásné, vřelé, živelné. Tak jsme to hned na Láďovi prubli a myslím, že tím omládnul minimálně o 10 let :)

IMG_2612

IMG_2617

 

IMG_2417

A pak konečně to pivko a dárečky

Po vydatném tréninku byla konečně ta oslava v salónku. Výzdoba jako vždy byla epesní.  Tady musím hlavně pochválit Ondru Babora, který svými olbřími plícemi nafoukl snad polovinu balónků. Komu čest, tomu čest. Tím si vysloužil i doživostní funkci KakaoFoukač. Díky moc i dětem, které Láďovi napsaly krásný japonský vzkaz. Děkujeme :)

IMG_2627

KakaoHoubičkové balónky se houpaly (Vilda při tom klidném pohupu vzpomínal, jak je vybojoval ve velkoobchodě) a Láďa s 11. DANem byl tu. A cožepak to Láďa dostal? Mimo Růžovy dobroty od ruských přátel mu náš ženský kata tým předal poukázku na samurajské kimono. Které jsme mu pak po několika dnech od oslavy předali (na konci příspěvku :) A proč kimono? Protože KakaoHanami :)

IMG_2647

No to mi Ládíku řekni, co v tom psaníčku asi bude … :)

Šaman v plné parádě

 No a co říci nakonec?

Byla to bomba. A hlavně totální pohoda. Myslím, že jsme si to všichni užili naveliko.

A z čeho máme také velikou radost? Láďa má své kimono a hostivařská lavička zase zážitek na celý život. Prostě jak už jsem psal, kdo umí, umí.

Díky všem. Standa