IMG_1671

Už je to víc jak měsíc, co v KakaoDojo probíhaly zkoušky na STV, prostě páskování. A jelikož u toho byl i foťák, nesmí tu v blogu ta obrazová atmosféra z páskování chybět. Páskování, spojené se seminářem Ondry Zemana, dojo spolehlivě plně zaplnilo. 12.6. v pět hodin odpoledne to vše začalo. Myslím si, že pro naše novopečené bílé pásky to byl slušivej záhul, který ještě nezažili. Hodina cvičení s Ondrou před vlastními zkouškami byla pěkná soda. No soda, spíš prádelna. Lilo z nás, jak z konve :)

Pokud můžu použít slova Míry Macháčka, alias Sepuka, tak by se ta hoďka dala shrnout slovy:

„… to jako snad ne, tvl…“
„… jako to jako jako nedám, …“
„… já už jako nemůžu…“
„… ještě půl hoďky? To chcípnu …“
„… nech mě už zemřít …“
„… odešla mi třísla …“
„… mám urvanou ruku …“

Jako jednoznačně si to Sepuk užíval. To bylo evidentní :) Míru znám dlouhou dobu, a proto si myslím, že výraz v jeho obličeji po předání diplomu ke složení 9.kyu byl všeříkající. Prostě zasloužené.

DSC09881

A tady asi nechám spíš mluvit fotky. Takže nejdřív seminář?

DSC09686

A pak už se páskovalo. Bílé, oranžové, zelené a fialové pásky. Bylo toho dost, byli jsme unavení a nervozita (jako při každých zkouškách) se dala krájet. Ale co, to k tomu patří. A hlavně, všichni to dali !

Takže konec čekání a jde se na BÍLÉ pásky :)

DSC09725

A jedna zasloužená pusa na konec :)

DSC09724

ORANŽOVÉ a ZELENÉ pásky jdou na to.

IMG_1635

Při prohlížení fotek jsem slušně čučel, že se mezi námi pohybuje mistr kopu YOKO-GERI KEAGE. Hele KakaoKrejčí Vildo, nechceš nás ho taky tak hezky naučit? :)

DSC09751

A nakonec naše novopečené FIALOVÉ pásky

DSC09815

Tak co Kakaa? Spokojenost. Já myslím, že určitě. A všem obrovská gratulace.

DSC09874 DSC09872

Tak to bylo naše červnové páskování. Diplomy visí na stěnách v pokojíčcích, pásky už jsou vyměněné za vyšší a vy si užíváte zasloužených prázdnin. Tak se těším, až ty své pásky v září pěkně provětráte.

DSC09897

Standa