Tak máme za sebou další měsíc a minimálně z mého pohledu se toho stalo docela dost :)

Přečkali jsme jarní prázdniny a pomalu se přesunuli do období odevzdávání daňových přiznání. Tak ještě zavzpomínejme na opravdu hrozné okamžiky, když se vám podobná fotka objeví v mobilu a vy právě koukáte alespoň z okna, kde je fakt hnusně.

20150301_142817

Z čeho mám největší radost je to, že se nám zaběhly pravidelné termíny cvičení jednotlivých oddílů. Chodí naši páskované kódony, kde se nám místo pytle na strop věší Amálka, Láďa má radost z našich dětských nováčků šošinšáků, které se už začínají nořit do první katy a Míra z dospěláků kóhaiů už při návratu domů neleze se sténáním podél zdi a už poprvé v životě se dotkne rukama prstů u nohou. Prostě bomba.

Kódoni mají ufona

Kdo neví, co mají kódoni za maskota, vězte je to UFON. Teda možná ufon to není, ale jako ufon to vypadá :) Ptal jsem se jich, jak se jmenuje a prostě ještě jméno nemá. Že bysme vyhlásili celorepublikové hlasování? No nechme to na nich. Za mě je to prostě Ufon.

A kdo ho má tento týden? Myslím, že Péťa (radši ho zapomněl přinést, aby si ho max. poňuchňal celých 14 dní :).

IMG_2478

Japonština jede na plné obrátky

No Míšin sešit na japonštinu se slušně plní. Za chvíli mě bude školit a bude mě mít na háku. Znáte to všichni. Kdo prostě nejezdí do Japonska nebo minimálně japonštinou nevládne, je prostě mimo. Je OUT. A jestli to na mě někdy Míša vybalí, jako že jsem japonskej senil, tak snad do toho Japonska budu muset taky na výlet.

IMG_2509

Máme nádhernou kroniku

Jako rytíř Ondra Š. je pravý rytíř Kronikář. Vyšperkoval nám kroniku úplně na jiný level a jak se říká, dal do toho opravdu „srdíčko“. No řekněte, jaký klub v tom malém českém karate ďolíčku se může pochlubit takovou nádhernou kronikou.

kronika

Ondrové s Petrem suprově trénují

Zase velká radost. Velký Hostivarský matador Ondra Babor začal trénovat čtvrtky sempaie a kohaie. A střídají se s Petrem a Ondrou Š. Sice jsou čtvrteční dospělácké hodiny v počátcích, ale věřím tomu, že se slušně rozjedou. A musím tady napsat větu, co mi po tréninku s Ondrou B. napsal Petr: „Ondra byl v pohodě – usměvavý, hravý – bylo vidět, že ho to baví„. Už se těším, až budu moct najet na větší výkon a dorazím.

A za sebe můžu říct jen to, že první trénink po mém měsíčním karate půstu s Petrem a katou Bassai dai byl jako balzám na duši. Mít zase kimono na sobě …

Máme Facebook

Všichni asi už víte, že jsme spustili naše kakaový fejsbůkový stránky. Najdete je na: http://www.facebook.com/karatekakao. Za týden už máme 42 lajků. Krásný výsledek. Díky všem a vašim frendům :)

facebook-kakao

Richard Růžička a video

Jelikož máme repre trenéra Richarda Růžičku rádi, sleduju také jeho profil na Facebooku. A že tam měl za posledních několik týdnů slušnej vítr. Měnil profilové fotky od hodného a usměvavého Richarda, přes „nasr…“ orangutána, až po novou profi fotku. Trochu mě udivilo, co že se to kolem jeho osoby (min. na Fejsu) dělo.

Tak jsem narazil na tohle zajímavé video, prostě ho sem musím dát. Doufám, že slova kluků na videu byla vyslyšena :)

Štěrboholská hala voněla kakaem

14.3. se konalo I. kolo NP JKA žáci, junioři a I. liga družstev JKA žáci ve sportovní hale Štěrboholy Praha. A Kakao bylo u toho.

A tady vše vysvětlí komentář Petra z fejsu:

„Kakao spojuje – viz vlevo Hvězdy od vřídelních pramenů z Karlových Varů a vpravo zástupci Kakaa od Ostravského poctivého uhlí. Obojí dodává energii a ta se taví v poctivé karate, které nás spojuje!“ …. jako Péťo, tys měl být básníkem :)

A co teprve Amálka, která fakt zamakala a udělala nám obrovskou radost. A Péťa ml. taky bomba. Je vidět, že mají dobrý domácí odchov :)

20150314_091426

KaKaO & SK KV

Trénujeme ze všech sil

No občas opravdu lituju, že jsem na některých tréninzích nebyl. Když jsem viděl videa z tohoto tréninku s Máňou, prodloužil se mi život smíchem zase o několik minut. Díky. Fakt by mě zajímalo, zda paní souška Máňa konzultuje se svými kolegy frakturu švihového sádla zlividovaného Járy, nebo sděluje cvičencům, že tady opravdu mozek není :)

No a co teprve videa. Myslím, že to si nechám na samostatný článek. Fakt to stojí za to. Alespoň mě to donutí udělat Kakao Youtube kanál (KAKAOTUBE). Nebojte, myslím, že to dám pod login :)

IMG_20150310_205454

A nakonec … ještě díky moc všem za poslední měsíc a podporu v boji nestát se vietnamským spoluobčanem.

Super pocit být zase v kimonu …

Standa (o 8 kg lehčí)

黄色の騎士