TRENÉŘI

V dojo Karate KAKAO Praha (www.freesolo.cz) nás trénují Láďa Mašát, Standa Knotek, Ondra Šos, Martin Bedrníček, Michal a Petr Řehák.

Tady se na tomto místě pokusím trochu netradičně popsat své kolegy trenéry.

Láďa (hlavní trenér dojo, 2. DAN) je takový náš karate táta, který do nás pořád vtlouká japonštinu. Sice se mu to moc nedaří, ale je vytrvalý :) Milovník italské kuchyně a pohodový člověk. Učí nás japonským tradicím a neustále je překvapen, že se nám je daří oživit v české kotlině. Když jsem s ním před časem Karate KAKAO vymýšlel, chtěli jsme od začátku vybudovat klub, kde je hlavně super nálada, jsme všichni kamarádi a kde se naučíme karate prakticky využívat. A tím se řídíme stále a musím osobně říci, že to funguje. Je to skvělý učitel a ještě lepší kamarád. I když to od něj občas pořádně bolí.

Ondra Šos (1. KYU) je prostě vojín. Má rád vše kolem army, dobrý střelec a záchranář. Je to náš zdravotník. Lékárničku nám slušně vybavil a ošetřuje nám při tréninzích různé bolístky. Ač je to klidný kluk (moc věcí ho nerozhází), když už se ale do toho opře, stojí to za to. A vím, o čem mluvím :)

Petr (1. KYU) je náš srdcař. Prožívá karate každým svým pórem těla. Od první chvíle, co jsem ho poznal jako karatistického eléva, udělal obrovský skok kupředu a dneska nás může slušně školit :) Říkáme mu interně Kultůra. Má neskutečně vyvinoutou schopnost cokoliv zorganizovat. Naše KAKAO akce mají nezapomenutelnou atmosféru. Už se těšíme na jím organizovaný svátek Hanami nebo Vodu pro rodiny s dětmi.

 

 No a za mě mohu jen říci, že PŘÍKLADY TÁHNOU. 例から魅了

 Standa (1. KYU)